top of page
FİLOMUZ
301.jpg
EKONOMİK
Peugeot 301

Dizel

Manuel

KONFOR
Renault Mégane

Dizel

Otomatik

2017 Renault Megane Sedan
Citroën C-Elysée.jpg
EKONOMİK
Citroën C-Elysée

Dizel

Manuel

851540_edited.jpg
EKONOMİK
Renault Clio

Dizel

Manuel

toyota corolla_edited.jpg
KONFOR
Toyota Corolla

Dizel

Otomatik

KONFOR
skoda octavia.jfif
Renault Clio

Dizel

Otomatik

​Ford Focus_edited_edited.jpg
KONFOR
Ford Focus

Dizel

Otomatik

Volkswagen Golf_edited.jpg
KONFOR
Toyota Corolla

Dizel

Otomatik

KONFOR
Hyundai Accent_edited.jpg
Hyundai Accent

Dizel

Otomatik

Ford Courier.jpg
HAFİF TİCARİ
Ford Courier

Dizel

Otomatik

PRESTİJ
Opel Insignia
2019 Opel Insignia

Dizel

Otomatik

Car Park
NEDEN OPERASYONEL KİRALAMA

Sermaye Yönetimi

Uzun dönem kiralama yaptığınız takdirde, filonuz için araba satın alım finansmanı yapmaz, araç alımı için kullanacağınız nakit tutarı iş kolunuzla ilgili farklı bir yatırımda değerlendirebilirsiniz.

 

Gider Kalemleri ve KDV Yönetimi

Kiralamış olduğunuz araç ve makinanın fatura bedelinin hepsini gider kaydedebilir, KDV'sini de ödenecek KDV'den mahsup edebilirsiniz.

Bakım Onarım Hasar Yedek Parça Masrafları ve Zaman Yönetimi

Tüm bakım, onarım, hasar ve yedek parça masraflarını kiralama firması karşıladığı için hem masraflarınız azalır hem de bu kalemler için vakit harcamamış olursunuz.

 • Araç kiralama öz sermayenin araç alımında kullanılmasından dolayı oluşacak maddi zararları önler.

 • Ticaret hacmi ve karlılık açısından değerlendirildiğinde araç kiralamak araç satın almaktan çok daha avantajlıdır.

 • Araç kiralamada sigorta, vergilendirme, hasar tamiri gibi masraflar ortadan kalkar.

 • Bakım nedeniyle asla araçsız kalmazsınız.

ARAÇ KİRALAMAK NEDEN BÜTÇE DOSTUDUR?
TEKLİF AL

Talebiniz iletilmiştir. En kısa sürede teklifiniz iletilecektir.

 • Aracımı nereden teslim alabilirim?
  Merkez ofisimizden alabileceğiniz gibi, Ankara'nın her yerine ister evinize ister iş yerinize; otelinize ya da havaalanına, siz neredeyseniz oraya getirilir ve dilediğiniz yerden teslim alınır.
 • Filonuzda hangi araçlar var?
  Filomuzda ekonomik, orta ve lüks olmak üzere üç farklı segmentte aracımız bulunmaktadır. Araçları gruplara ayırmak, yüksek kaliteli bir hizmet almanızı sağlar ve yolculuğunuz için mükemmel aracı kiralayabilirsiniz. Filomuz sürekli yenilendiği için uygun araç modellerini bizi arayarak öğrenebilirsiniz, sitemizdeki modelleri teyit etmenizi öneririz.
 • Nasıl Rezervasyon Yaparım?
  İnternet sitemizden online olarak fiyat teklifi alabilir, +90 532 604 64 19 numarasından bize ulaşabilir ya da cem.demirel@cmdkiralama.com adresinden bize yazarak fiyat ve araç teklifi isteyebilir, rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
 • Araç Kiralamak için Kaç Yaşında Olmalıyım?
  Araç kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 19 yaşını doldurmuş ve B grubu ehliyetiniz en az 1 yıllıksa, ehliyet sahibi genç sürücü paketini satın alarak kiralama yapabilirsiniz.
 • VIP Transfer hizmetiniz var mı?
  Özel transfer hizmetlerinde, ihtiyaç duyduğunuz kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerinin havalimanında ya da otelde karşılanması, toplantılara götürülmesi saplanır.
 • Kira süresini değiştirebilir miyim?
  Elbette, günlük kiralamalarınızın süresini uzatabilir ya da erken teslim yapabilirsiniz. Kira süremiz en az 24 saattir, bu sebeple aynı gün içinde araç teslim etmeniz durumunda 1 günlük ücretlendirilirsiniz. Erken teslimatlarınızda fiyat tablosunda kullanılan gün sayısına karşılık gelen fiyat geçerli olur. Ancak, ödemeli rezervasyonlarda, rezervasyon tutarının iade edilmeyeceğini hatırlatmak isteriz. Aylık rezervasyonlar günlük kiralamaya çevrilmek istendiğinde günlük fiyat tablosuna göre hesaplanır.
 • Filo Kiralama Yapabilir Miyim?
  Evet, uzun dönem kiralama yapabilirsiniz. İletisim formundan ya da cem.demirel@cmdkiralama.com adresinden bize talebinizi ileterek filo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
bottom of page